• 1
  PRODUKTY
  Chcesz poznać moje ulubione suplementy/fitoskładniki niezbędne w zdrowej diecie? - Sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2
  POSIŁKI
  Tutaj poczytasz o mojej życiowej filozofii: zero waste, diecie fit, treningach i więcej ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 3
  PLANOWANIE
  Mam obsesję na punkcie planowania! Chciałabyś zacząć planować swój czas? Poznaj moje najlepsze metody planowania ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
POZNAJMY SIĘ
Witaj!
Jesteś na stronie Zdrowe Inspiracje. Jeśli tutaj trafiłaś/eś to znaczy, że podążasz szlakiem zdrowia, jedzenia i dobrej formy psycho-fizycznej. Być może potrzebujesz wsparcia, a może sama/sam chcesz wspierać innych.

Skontaktuj się z nami, wspólnie ustalimy szczegóły.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
CZYTAJ WIĘCEJ

Zacznij czytać tutaj

Najnowsze na blogu

Ale się wkurzyłam!


Ale się teraz wkurzyłam.

Poszłam do mojej drugiej połówki i mówię mu, że wsypię wszystkie żelki do jednego pojemnika, żeby zrobić zdjęcie, jak wyglądają na żywo, takie w domu.

On patrzy na mnie i mi mówi: - Ale kochanie, w lodówce już nie ma żelków. Wyrzuciłem puste opakowania... Ja zszokowana do niego mówię:
- Przecież dopiero co paczka przyszła!? On odpowiada:
- Wczoraj wieczorem zjadłem chyba z sześć... Wcześniej też chyba z sześć... Ja:
- Oszalałeś? To są witaminy! Tego się nie je na kilogramy tylko na sztuki!

On:
- Przecież Ty tak samo robisz.

No i nie miałam mu co odpowiedzieć. Prawdę powiedział, ale i tak się wkurzyłam. Dobrze, że nie wiedział, że mam tego o wiele więcej, bo by mi chyba wszystko zmłócił.

A tak z innej beczki teraz, to żelki są prawie tym samym, co ostatnio pokazywałam, ale jako kapsułki, tyle że to, co zostaje po oddzieleniu wody i usunięciu błonnika z warzyw i owoców osadzone jest na nośniku żelującym, w 100% roślinnym. To tak w skrócie i po ludzku, bo nie lubię używać naukowych terminów, one i tak są niezrozumiałe 😂

Żelki są dla dzieci, dla niejadków, dla tych, które nie chcą jeść warzyw. Wiadomo, że nasza odporność i forma zależy od tego, co wrzucamy do jelit, więc dla mnie jest to fenomenalna alternatywa zamiast sklepowych żelków (nie będę nazw wymieniać), które nie mają nic wspólnego z formułą zdrowia, a przyznam się, że całe lata się nimi objadałam.

Ok, to była kolejna reklama i przypomnę, zmiany nadchodzą i gdy już zdecydujesz, że potrzebujesz dla siebie lub swojego dziecka tego, co najlepsze, pamiętaj o Zdrowych Inspiracjach.

Link masz tutaj: Shopping online