• 1
  PRODUKTY
  Chcesz poznać moje ulubione suplementy/fitoskładniki niezbędne w zdrowej diecie? - Sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2
  POSIŁKI
  Tutaj poczytasz o mojej życiowej filozofii: zero waste, diecie fit, treningach i więcej ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 3
  PLANOWANIE
  Mam obsesję na punkcie planowania! Chciałabyś zacząć planować swój czas? Poznaj moje najlepsze metody planowania ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
POZNAJMY SIĘ
Witaj!
Jesteś na stronie Zdrowe Inspiracje. Jeśli tutaj trafiłaś/eś to znaczy, że podążasz szlakiem zdrowia, jedzenia i dobrej formy psycho-fizycznej. Być może potrzebujesz wsparcia, a może sama/sam chcesz wspierać innych.

Skontaktuj się z nami, wspólnie ustalimy szczegóły.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
CZYTAJ WIĘCEJ

Zacznij czytać tutaj

Najnowsze na blogu

Czekolada - legalna słodycz
Czekolada, legalna słodycz, którą jem na śniadanie, obiad lub kolację.

To jest HIT!

Czasem jem ją nawet dwa razy dziennie.

Najczęściej na śniadanie jem jajka na boczku, ale czekolada jest po prostu hitem i wpadłam na pewien sposób przygotowywania tej mojej “Nutelli”.

Wyobraź sobie, że możesz przygotować w jednym kubku posiłek dla 3 dorosłych osób. Ile razy się założyłam ze znajomymi, tyle razy wygrałam. Ludzie wytrzeszczają oczy ze zdumienia, ale takie właściwości ma posiłek (deser) z Complete.Zajmuje to dosłownie 5 minut. No może 6…

Żadna dorosła osoba nie jest w stanie zjeść więcej, chyba, że będzie jeść kompulsywnie, ale to już inna para kaloszy.

Pracuję z produktami firmy Juice Plus+. Nie znam w tej chwili lepszego sposobu na powrót do formy jak dzięki kompozycji dziennej, która składa się z produktów “żywych”, kupowanych w tradycyjnym sklepie, i drugiej części kupowanej bezpośrednio u producenta.

Zacznij liczyć i oszczędzać

Wydajemy na pierwszy rzut oka tyle samo pieniędzy, ale już po pierwszym miesiącu wyraźnie widać, że wydajemy ok 30% na jedzenie, a jemy lepiej i zdrowo.

Zamiast, a nie dodatkowoJeśli chodzi o sam bazowy program, nie kupujesz niczego ekstra dodatkowo, tylko ZAMIAST. To kluczowe słowo, które nie wszyscy rozumieją.

Jeść musisz.


Płacić za jedzenie musisz, więc różnica polega na tym, że część posiłków kupujesz w innym miejscu i płacisz raz na miesiąc, zamiast codziennie wychodzić do sklepu z planem, że kupisz jedną rzecz, a wracasz z pełną torbą i bez 500 zł w portfelu.Complete to posiłek, który pięknie odżywia organizm, nie odchudza, bo nie ma czegoś takiego jak spalacze tłuszczu czy diety odchudzające.

Complete jest zbilansowanym posiłkiem, który smakuje nieziemsko i zrobisz z niego:


– Racuchy,
– lody,
– desery owocowe,
– ciasto na tort,
– zagęścisz potrawy,

i mogłabym wymieniać, bo przepisów na wykorzystanie Complete są setki.

Od tego mamy grupę z przepisami 🙂

Na głęboką wodę


Należę do osób, które nigdy nie pytają o nic tylko rzucają się od razu na głęboką wodę.Nie doszukuję się drugiego dna i jestem bardzo ufna, a więc gdy pojawia się jakikolwiek projekt, czy produkt, idę w ciemno, bo muszę doświadczyć na sobie, bo muszę po prostu wiedzieć.

I dlatego, że mam taki charakter, bardzo trudno mi zrozumieć podejrzliwość ludzi. Faktycznie tak jest, że jesteśmy potwornie podejrzliwym narodem.

Rozmawiam codziennie z wieloma osobami i zdarza się, że osoba, która ma problem, stawia mi warunki. OK, umówię się z Tobą na rozmowę, jeśli nie będę musiała nic kupować.

OK, jeśli nie chcesz nic kupować, przestań jeść. Zostań inedykiem lub bretharianinem, bo ja nigdy jeszcze się nie spotkałam z sytuacją, gdzie w sklepie rozdawaliby jedzenie za darmo. W Polsce nawet nie wolno bo grożą sankcje.

Jeśli pracuję z produktami Juice Plus+, to oczywiste jest, że w moich programach są one ważną częścią. Ja muszę mieć pewność, że Ty będziesz dobrze jeść. Jeśli chcesz nadal kupować pszenne buły i coca-colę, to nawet niewskazane jest umawianie się na spotkanie.

To tylko obiad za 5 zł!


Poza tym jeśli Ty mi mówisz, że nie stać Cię na obiad za 5 złotych, to jakim cudem chcesz o siebie zadbać?

Nie dasz rady w żaden sposób własnym sumptem przygotować zbilansowanego i pełnowartościowego posiłku za 5-7 zł.Obiady w szkole dla dzieci kosztują 5 zł. Tylko w dni szkolne i tylko raz dziennie.

Complete możesz jeść jako śniadanie, obiad lub kolację, nawet więcej niż raz dziennie oraz 7 dni w tygodniu. I jest to zdrowy posiłek przede wszystkim.

I wiem, że kiedy pokazuję Complete w sklepie Juice Plus+ z cena całkowitą 899 zł, to widzę pytanie w oczach, ale to jest zapas jedzenia na cztery pełne miesiące!


4 miesiące jedzenia
I zamiast płacić 899 zł na raz, możesz wybrać cztery wygodne raty po 230, 75 zł na miesiąc.

I tak wydasz te pieniądze, jak nie na zdrowe jedzenie, to na pizzę, lody, buły pszenne i inne rzeczy, których nie powinnaś nigdy do ust włożyć.Zobacz w sklepie