• 1
  PRODUKTY
  Chcesz poznać moje ulubione suplementy/fitoskładniki niezbędne w zdrowej diecie? - Sprawdź teraz! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2
  POSIŁKI
  Tutaj poczytasz o mojej życiowej filozofii: zero waste, diecie fit, treningach i więcej ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 3
  PLANOWANIE
  Mam obsesję na punkcie planowania! Chciałabyś zacząć planować swój czas? Poznaj moje najlepsze metody planowania ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
POZNAJMY SIĘ
Witaj!
Jesteś na stronie Zdrowe Inspiracje. Jeśli tutaj trafiłaś/eś to znaczy, że podążasz szlakiem zdrowia, jedzenia i dobrej formy psycho-fizycznej. Być może potrzebujesz wsparcia, a może sama/sam chcesz wspierać innych.

Skontaktuj się z nami, wspólnie ustalimy szczegóły.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
CZYTAJ WIĘCEJ

Zacznij czytać tutaj

Najnowsze na blogu

Głodówka


Od dziś jestem na głodówce z kilkoma dziewczynami. Czuję się dobrze, choć wiem, że różnie może być, ale tak bardzo cieszyłam się na ten proces, że teraz marzę tylko o tym, żeby w tym wytrwać.

Nie jestem głodna. To nie głód każe człowiekowi jeść. To nawyk. Wciąż łapię się na tym, że myślę o tym, żeby zejść do kuchni i zrobić sobie kawę, albo coś przegryźć...

Dopiero dziś widzę jakie to jest nieprawdopodobnie mocne. Siła przyzwyczajenia...

Ale skoro 9 lat temu potrafiłam przestać palić i nigdy więcej nawet nie dotknęłam papierosa, to te 10 dni wytrzymam. Jestem przecież silna :)

Póki co, rozpiera mnie duma i wdzięczność, bo to dzięki Sylwii, jednej z moich Partnerek biznesowych rozpoczęłam głodówkę.
Kilka razy się do tego zabierałam, ale zawsze jakoś tak samej było słabo. Od kilku lat usiłowałam pojechać na turnus do pewnej miejscowości, gdzie przez 10 dni ludzie robią głodówkę pod nadzorem lekarzy, ale zawsze w tym czasie, na wiosnę wypadał mi ewent w pracy.

Teraz już nie jeżdżę na ewenty, ale granice sa zamknięte, więc trzeba sobie jakoś radzić. Sama myśl, że nie jestem sama, dodaje mi otuchy i jest wielkim wsparciem.

Dziękuję <3